top of page

Acerca de

710909_847500-2.png

KAD-SİS

1980’li yıllarda adım attığımız kuyumculuk sektöründe, sizlerin güveni ve takdiriyle, 2012 yılında Türkiye’nin ilk ve tek Mücevher AVM’sini açarak bir ilke imza attık. Ercan Kardeşler Kuyumculuk olarak Kuyumcu Altın Değerlendirme Sistemi (KAD-SİS) ile ortak bir çalışma yürüttüğümüzü de sizlere duyurmak isteriz.

KAD-SİS, elinizde bulundurduğunuz altınlarınızı sisteme dahil seçkin kuyumcular aracalığı ile haftanın her günü* sisteme dahil olan Ziraat Bankası, Ziraat Katılım, VakıfBank, Vakıf Katılım, Halkbank ve yeni anlaşma yapılmış olan Deniz bank ve Türkiye İş Bankası’ndan açtırmış olduğunuz altın hesabınız ile banka hesabınıza kolayca ve güvenle aktarmanızı sağlayan sistemdir.

 

Yastık altındaki altınlarınızı çalınma ve kaybolma riski olmadan sisteme dahil olan Altın Değerlendirme Noktası (ADN) Ercan Kardeşler Kuyumculuk’a gelerek, altınlarınızın güvenli bir şekilde değerlendirmesini yaptırabilir ve anında sistem içerisindeki banka hesabınıza 24 ayar karşılığı gram cinsinden hiçbir masraf ödemeden aktarabilirsiniz.

 

Devlete aracılık eden güvenilir bir firma olmaktan gurur duyuyoruz. İş birliği yaptığımız üreticiler, toptancılar ve ülkemizin ileri gelen perakendecilerinin de övgüyle  söz ettiği örnek gösterilen bir mağazacılık anlayışıyla sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

 

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin

Teşekkür Ederiz…

bottom of page