top of page

Hakkımızda

1985 yılında kurulan Ercan Kardeşler Kuyumculuk, müşteri memnuniyetini temel hedefi olarak görmüş ve bu sayede kuyumculukta güvenin adresi olarak anılmaya başlamıştır.Bu güven sayesinde büyüyen Ercan Kardeşler Kuyumculuk, Eskişehir’in lider kuyumcuyusu haline gelmiştir.

 

2009 yılında açık arttırmayla Kuyumcular Çarşısı girişinde bulunan 3 katlı binanın satın alınmasının ardından; 2012 yılının Şubat ayında Ercanlar Plaza faaliyete başlamıştır. Böylece bir ilke imza atarak çok katlı mücevher mağazacılığı anlayışını başlatan Ercan Kardeşler, Kuyumcular Çarşısı girişinde bulunan plazanın giriş katında altın, birinci katında pırlantalı mücevher, ikinci katında ise alyans ve saat koleksiyonları ile hizmet vermektedir. Ayrıca bünyesinde bulunan atölye sayesinde müşterilerine ücretsiz bakım ve tadilat hizmeti de sağlamaktadır.

 

Eskişehir Kurumlar Vergisi Listesi'nde ilk yüze giren ilk kuyumculuk firması olan Ercan Kardeşler; tüketicinin tüm taleplerine cevap verebilecek çok zengin bir ürün ve marka yelpazesine sahiptir. Bünyesinde çalıştırdığı 40'ı aşkın profesyonel ekibiyle de, kuyumculuk alanındaki hizmet standartlarını zirveye taşımıştır.

bottom of page